Dom Długołęka
Długołęka, dolnośląskie
- 679 000 zł
- 100,01 m²
- 6 789,32 zł/m²
Dom Długołęka
Długołęka, dolnośląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Dom Długołęka
Zaktualizowane: 7 maja 2026
679 000 zł 100,01 m² 6 789,32 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
bliźniak
2
460 m²
garaż
1975
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
2Powierzchnia działki:
460 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
1975Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 679 000 zł (6 789,32 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 100,01 m² (100 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 1975
- materiał budowy: inne
- okna: plastikowe
- Działka: 460 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 4091/13327/ODS
Lokalizacja
- Adres: Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
- W pobliżu: szkoła podstawowa, plac zabaw
Opis nieruchomości
Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/hit/okazja!
Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m.
Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu.
Dom znajduje się na parterze oraz piętrze.
Dom z 2 dużymi balkonami (10,28m +9,04m łącznie - 19,32m) i piękny duży ogród 460 m z budynkiem gospodarczym.
Góra:
-kuchnia z jadalnią,
-pokój,
-pokój,
-łazienka,
-przedpokój. (...)